Podkroví sebou nese řadu pozitiv, je útulné, krásné a v určitém smyslu se cítíte jako v nebi. Skrývá pak v sobě ale také řadu nevýhod, například určitou nepraktičnost. Vy se ale řiďte jediným: „ S každým prostorem se dá skvěle pracovat, jenom je třeba vědět jak na to.“ V tomto případě se nezdráhejte oslovit designéra, který vám ukáže, jak správně postupovat a váš malý ráj bude brzy na světě.

kuchyňský bar

Zapomeňte na solitérní nábytek
Ten je v tomto případě spíše na obtíž. Například u kuchyně budete potřebovat maximálně využít úložný prostor. Tady se vám vyplatí také zkušený truhlář, protože budete potřebovat řešení na míru. V klasických prodejnách s nábytkem byste totiž jen velmi těžko našli něco vhodného. Když budete mít na své straně tyto šikovné lidi, pak vše půjde podle plánu. Určitě si srovnejte více nabídek a nedívejte se jenom na cenu. Díky tomu se pak rozhodnete správně.

Proč právě designér
Právě tento člověk bude dobře rozumět vašim snům, protože sám velmi rád pracuje se svou fantazií. Navíc vám snadno vyhotoví 3D grafický návrh a hned uvidíte téměř v reálu, jak bude vaše kuchyň vypadat. Kromě toho se postará o velmi podrobnou technickou dokumentaci, která pak bude sloužit dalším řemeslníkům.

Říká vám něco pojem „Dynamic Space“
Jedná se o systém, který dokáže naplánovat do nejmenších detailů úložné prostory a také všechny pracovní postupy.Díky tomu se vám tu vejde naprosto všechno a nebudete muset udělat ani krok navíc. Využívá jej také řada studií , které vám tak převedou vaše sny ve skutečnost jako mávnutím proutku. Navíc získáte až 50% úložného místa navíc. Nebudete tak muset řešit případné změny za pár let. Takto navržený prostor si můžete ponechat napořád. Takový jedinečný návrh totiž hned tak jinde nenajdete.

kuchyně

V každém případě vybírejte ekologické a přitom stylové materiály, které se budou dobře udržovat. I barvy volte spíše umírněné, v případě výrazné dominance se pak nebudete moci až tolik rozhánět v dalším zařizování. Splňte si konečně své touhy a udělejte si radost.