Rozvody vody v domácnosti jsou opravdu nepostradatelné, přičemž otevřeme kohoutek a teče nám voda. Bohužel jednoho dne můžou znenadání dosloužit.

Nové rozvody vody

Nepodceňte provedení

Když přijdeme v dnešní domě do domácnosti, tak na nás čeká pitná tekoucí voda, jenž je zajištěna díky rozvodům potrubí. Ty vydrží klidně desítky let, ale bohužel po čase se stejně nevyhneme jejich opravě či výměně. Naneštěstí vedou různě v zemi a stěnami nemovitostí, což je větší komplikace, jenž se neobejde bez stavebních zásahů, které nebudou jen tak na chvíli. Je proto dobré se připravit i na větší finanční náklady, protože stavební zásah je poměrně velký, ale zase budete mít o rozvodů na velmi dlouhou dobu klid.

ventily potrubí

Nyní se nabízí otázka, jaký použít materiál, přičemž nejpoužívanější jsou rozhodně plastové trubky, ve kterých se neusazuje ani tolik bakterií. Je vhodné použít také izolaci, která zabraňuje ochlazování trubky, a navíc ji chrání. Rozvody se můžou různě kombinovat, zahýbat a křížit, protože existuje celá řada různých spojek. Až vše pečlivě seskládáte a dáte do pořádku, tak je rozhodně na místě udělat zkoušku těsnosti.

Instalatéři

Šikovný člověk zvládne udělat rozvody svépomocí, ale vždy je lepší práci provádět společně s odborníkem, protože ten Vám se vším pomůže, poradí, a hlavně se v této práci opravdu vyzná, takže má osvědčené postupy. Ve výsledku je práce skvěle provedená, a proto se nebudete muset bát, že jste někde na něco zapomněli či řešit nepříjemný únik vody. Instalatér Praha http://servisvirivychvan.cz/sluzby/instalaterske-prace/ se věnuje kompletní práci v oboru, a proto zajistí jakékoliv instalatérské práce.

plastové potrubí

Starají se totiž od drobných oprav až po ty kompletní po celé nemovitosti, což je třeba u firemních objektů fyzicky i časově náročná práce. Za svou činnost si neúčtují rozhodně nesmyslné částky, takže se nemusíte bát vysokých nákladů. Mnohdy může nastat nepříjemná situace, kdy Vám začne stříkat gejzír vody, přičemž bez vody se na dlouhou dobu neobejdeme. V takovém případě je tu havarijní služba, jenž k Vím přijede už do hodiny a problém začne hned řešit.

4.5/5 - (2 votes)